א.ר.ט. הפקה והשכרת ציוד לאירועים

 ארט אירועים השכרת ציוד לאירועים - רחוב אחוה יעקב 55, פתח-תקוה 49284

 טלפון: 03-9311181  נייד: 052-7222886  פקס: 03-9311182
דאר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

השכרת ציוד לארועים

התחום של השכרת ציוד לאירועים הינו תחום מעניין המשלב בתוכו עולם ומלואו של פרטים חשובים.

לפני שעורכים רשימה של הציוד אותו אנו צריכים לאירוע, צריך לקחת בחשבון מספר דברים. התנאים הסביבתיים, תחזית מזג האוויר הצפוי, התאמת הציוד לאירוע מסוים (לדוגמא: לא תיקחו כיסאות פלסטיק לאירוע מכובד) ועוד פרמטרים אחרים בהם נעסוק בהמשך, וניתן פתרונות.

בארט אירועים מתמחים בהשכרת ציוד לאירועים, לכל סוגי האירועים, ונותנים ייעוץ וסיוע ללקוחותינו בתחום השכרת ציוד ללא כל תשלום, ואף בתחומים אחרים הרלוונטיים לאירוע שלהם.

בחברות להשכרת ציוד לאירועים, ניתן למצוא מגוון גדול של ציוד להשכרה: לפנינו מספר דוגמאות: השכרת מחסומים, השכרת אוהלים, השכרת פיטריות חימום, השכרת כיסאות, השכרת כלים, השכרת שולחנות, השכרת במות לאירועים, השכרת רשת צל ועוד...כאשר כל קטגוריה ניתן לפצל לתתי קטגוריות.

במידה ואנו רוצים השכרת אוהל, אז צריך להביא בחשבון את סך המוזמנים לאירוע, וכנגזרת של זה לקבוע את גודל האוהל שאותו אנו רוצים להשכיר, בד בבד אנו צריכים לשאול את עצמינו, האם יש מקום על מנת להקים את האוהל שאנו רוצים לשכור?, כמו כן קיימים מספר רב של גדלים של אוהלים במפתחים שונים.

בחברתינו, אנו משכירים אוהלים איכותיים, אוהלים לבנים גרמניים, העומדים בתנאי מזג אויר קשים, בעלי תת"י

השכרת מחסומים

ברשותינו, מחסומים מסוגים שונים, כגון: מחסומי פלסטיק, מחסומי משטרה ממתכת, מחסומי לחץ, וגדר הפרדה. ניתן לשלב את המחסומים להשכרה בתחומים שונים כגון: מחסומים למסיבות, השכרת מחסומים להפגנות, השכרת מחסומים לאירועים, השכרת מחסומים למועדונים ולבתי קפה,השכרת מחסומים לכנסים, השכרת מחסומים למופעים, השכרת מחסומים לעיריות/מועצות וגופים שונים ועוד ועוד...

 

מחלקת צילום ארועים

תחילה נקדים ונאמר שאחרי כל הבחירות והשילובים הנכונים של המקום התאורה והאוכל, השמלה והחליפה, המוזיקה והאלכוהול, החופה, הטבעות ואפילו כוס היין המקדשת אתכם נשאר לכם לבחור צוות צילום מקצועי שישתלב באירוע שלכם ויתעד הכול.

בארט אירועים קיימת מחלקת צילום המנוהלת ע"י עזר חדד ע"מ לתת שירותי צילום מקצועי בארץ ובעולם.

עזר חדד עומד בראש מחלקת הצילום מזווית אחרת ומקצועו כצלם סטילס (תמונות) במקצועו ונותן את כל שירותי הצילום הנלווה.

לארט אירועים מגוון של התמחויות: צילום אירועים, צילום הפקות, צילום אוכל, צילום אופנה, צילום בוק לדוגמניות, צילום מוצרים, צילום ילדים, צילום תערוכות ותמונות מחזור.

לארט אירועים צוות צילום דינאמי, מקצועי ומיומן שייתן פן אחר ומיוחד לאירוע שלכם.

בכל אירוע בו צוות מחלקת הצילום של ארט אירועים נמצאים אנו רואים לנכון להנציח את האירוע בצורה אומנותית ולדורי דורות.

בארט אירועים אנו מאמינים בצילום ספונטאני שהרגע והרגש בתמונה אמיתיים ולא מבוימים.

ארט אירועים משלבת כמה סגנונות צילום במהלך האירוע, שני סגנונות צילום העיקריים ביותר הם הצילום האקטיבי והצילום הפסיבי.

אצלנו בארט אירועים מדברים בתמונות, הרי כל תמונה שווה אלף מילים!

שירותים

חברתנו מקימה במות פודיום ובמות לאייר בכל סדר גודל, ולכל מטרה במחירים הזולים ביותר,בכל רחבי הארץ, מבלי להתפשר על איכות העבודה.

לארט אירועים יש צוות מקצועי וניסיון רב בהשכרת במות, רחבות ריקודים, מגדלי תאורה ומסלולי תצוגות אופנה באיכות הגבוהה ביותר. כל במה המורכבת על ידי הצוות שלנו, מותאמת במיוחד עבור הצרכים שלכם. אפשרי להרכיב את הבמות במקומות סגורים / פתוחים, אולמות ומרכזי כנסים.

לאחר שחשבתם להזמין השכרת במה, אנו נתכנן ביחד אתכם את הצרכים שלכם ונתאים ביחד את העיצוב והבנייה עד לאופטימיזציה מלאה ושביעות רצונכם המלאה, מכל הבחינות. לדוגמא: כך המשקל שאמור להיות על הבמה, גודל הבמה, סוג האירוע, אביזרים נילוים לאירוע, כגון: גב במה, תרנים/דגלים,דוכני מזון, דוכן נואמים, אישורי מהנדס וכיוצ"ב.

אז לאחר שסגרתם על תאריך האירוע שלכם, ושריינתם את האמנים הכי טובים, ושלל העיצובים. כל מה שנשאר זה להתאים את הציוד הרלוונטי/ הבמה לאירוע מרהיב שימשיכו לדבר עליו גם לאחר שייסתיים.

בארט אירועים תוכלו למצוא גם השכרת ציוד נלווה לבמות כגון: השכרת אוהלים, השכרת כסאות ושולחנות, השכרת פינות ישיבה, השכרת מיזוג/חימום, השכרת שולחנות בגדלים שונים ועוד מגון גדול של ציוד להשכרה.

בארט אירועים שמים דגש על בטיחות ואיכות השירות הניתנת ללקוח, על מנת שאתה הלקוח תהיה מרוצה. אנו גם שמנו לעצמנו למטרה ללוות את הלקוח, באמצעות הצוות המקצועי שלנו, החל משלב תכנון האירוע ועד לסיומו המוצלח. כמו כן אסור לשכוח, שאצלנו הלקוח מקבל ייעוץ ללא תשלום וללא כל התחייבות. אז אל תהססו להתקשר.

השכרת ציוד לאירועים - ברוכים הבאים לאתר ארט אירועים

ארט אירועים, העוסקת בהשכרת ציוד לאירועים, הוקמה ע"י מני חדד בכדי לתת מענה ופתרונות מקצועיים ללקוחות בתחום האירועים.

בארט אירועים, מתמחים בהשכרה של ציוד הדרוש לאירועים ובהפקה בכל סדר גודל ובכל מקום בארץ.

בארט אירועים קיים מגוון רב של ציוד, כגון: מחסומים, במות, אוהלים, כסאות, חבלול, שולחנות, תרנים, תערוכות, מאווררים, מיזוג, ציוד לקייטרינג ועוד... באיכות הגבוהה ביותר.

ארט אירועים נמצאת בקשר קבוע עם ספקים ויצרנים מקצועיים ומובילים בתחום, על מנת להיות מעודכנים בציוד ורעיונות חדשים, ולהביא אותם היישר ללקוח, ע"מ שיעשו לכם את האירוע. כמו כן, חברת ארט אירועים מחדשת מעת לעת את מלאי הציוד שברשותה, ומחליפה ישן בחדש, בכדי שהלקוח ייהנה ממוצר טוב ואיכותי.

אנו בארט אירועים מתייחסים לכל לקוח, קטן כגדול באיכות שירות שאין לה מתחרים.

בין לקוחותינו נמנים לקוחות עיסקיים, לקוח מוסדיים, כגון עיריות ומשרדי ממשלה, ולקוחות פרטיים. לקוח נכבד, אצלנו, בארט אירועים, תקבל יחס אישי וליווי מקצועי, החל מתכנון האירוע ועד לסיומו המוצלח והמרשים.

איננו גובים תשלום בעבור ייעוץ, כך שאתה הלקוח, תוכל להתקשר ולהתייעץ ללא כל חשש מתשלום נוסף, ובלבד שאתה הלקוח תהיה שבע רצון ומרוצה.

homepage