השכרת פינות ישיבה לאירועים באולמות, בבתים ובמתחמים מקורים גדולים

בין אם אתם חוגגים אירוע באולם ובין אם אתם עושים זאת בבית, ככל שאין חברת הפקות שאמונה על האירוע שלכם, אתם אדונים לעצמכם. העצה שלנו היא לבדוק טוב שאין לכם חוסרים לוגיסטיים באירוע, ולדאוג להשלים פריטים לוגיסטיים במידה והם חסרים. המלצתנו היא לעבור על רכיבי הציוד הבאים ולבדוק את זמינותם.

ציוד בסיסי לאירועים

שולחנות, כסאות, אם יש שולחנות חשופים לשמש – שמשיות על השולחנות, ציוד הגברה, וציוד תאורה. חשוב לבדוק האם ישנם כל הפריטים הללו, ואם לא – אל תאמרו נואש. חנות השכרת ציוד לאירועים תהיה לכם לעזר רב ותספק את הפריטים החסרים בתעריפים ידידותיים.

ריהוט לאירועים

הריהוט אינו מורכב רק מכסאות ושולחנות. עליו להכיל גם מערכות ישיבה, על מנת שמי שאינו בעניין של לרקוד באירוע שלכם יוכל לנוח מהשגרה העמוסה. בדיוק לשם כך אנו מעניקים שירות השכרת פינות ישיבה לאירועים או מערכות ישיבה שהן לא פינתיות. בדרך זו יוכלו המבלים לרקוד כשהם חפצים ולשבת על פינות ישיבה מדוגמות כשהם חפצים במנוחה.

השכרת ציוד קירור ואוורור

אנו מספקים שירות השכרת מאווררים לאירועים. ניתן לשכור מאווררים טובים מאד ומצננים ממש, ולמקם אותם הן כיחידת אוורור עצמאית והן כיחידה נוספת למזגן שלכם. כך, תוכלו להבטיח כי באירוע שלכם תמיד יהיה מה שיקרר וישמור על אווירה צוננת. השכרת מאווררים לאירועים נועדה לאפשר לכם להשתחרר מהחום העז באירוע שלכם ובמקומו לקבל חדר אירועים מקורר ונעים.

שונות

נסו לוודא שאין חוסרים אחרים באירוע שלכם, ולהשלים אותם במידת הצורך. ניתן להשלים כסאות, שולחנות, תאורה, הגברה, וכל סוג אחר של מוצר שיהיה חסר ביום האירוע. המחירים של כל פריטי הציוד כאן זולים מאד ביחס לחברות שכירויות אחרות. בחברה זו ניתן להשכיר ציוד לאירועים לטווחי זמן ארוכים ללא חשש. החברה מנגישה לכם ציוד במחירים מחמיאים לפרקי זמן לא קצרים כלל. מי שמעוניין לשדרג את הציוד שלו ולמצוא את עצמו מעניק לאורחיו ריהוט בוטיק, אוורור ברמה אחרת, וציוד הגברה יוצא מגדר הרגיל – יפנה אלינו ויזכה לכל פריטי הציוד השווים ביותר בשוק האירועים. כאן תוכלו למצוא את כל מה שחסר לכם להשלמת ההפקה.

השכרת מאווררים לאירועים מיוחדים מסוגים שונים

כאשר אתם מעוניינים ליזום אירוע בוטיק חסר מעצורים שמתחולל תחת כיפת השמים, עליכם לדאוג לאוורור המקום ולהבאת צל אליו בכל מחיר. כאן, תוכלו לקבל מידע על השכרת ציוד לאירועים מסוג זה אשר תהפוך אותם למיצגים חגיגיים ומענגים במיוחד גם אם הם נערכים בשמש הקופחת של חודש אוגוסט.

השכרת מאווררים לאירועים

אין ספק כי תכנון אירועי קיץ בחוץ מצריכים השכרת מאווררים לאירועים. אנו מתמחים באספקת כל סוגי המאווררים לכל סוגי האירועים. יש לנו מאווררי מתכת לאירועי קיץ בחוץ ומאווררי פלסטיק לאירועים באולמות מקורים בתוספת למיזוג אוויר. השכרת מאווררים לאירועים כאן תואמת את אופיים וגורמת לכך שבכל אירוע לאנשים לא יהיה חפ אלא הרגשה נעימה וטובה.

השכרת פתרונות הצללה לאירועים

חשוב מאד לדאוג להשכיר שמשיות להנחה על השולחנות. באירוע שנערך בקיץ בחוץ, הדבר הכי חשוב הוא ההצללה. מלבד אוורור, שהוא בעל חשיבות זהה, ההצללה היא מרכיב קריטי לאירוע שלכם. השכרת ציוד לאירועים שנערכים בקיץ חייבת להסתיים גם בפתרונות הצללה להנחה על השולחנות שלכם או בנקודות אסטרטגיות בגן האירועים.

השכרת פתרונות ישיבה

השכרת פינות ישיבה לאירועים המתחוללים בחוץ אפשרית ממש כמו השכרת פינות ישיבה לאירועים המתחוללים בתוך מבנה. ההבדל הוא בסוג הבד. אם בפנים, בדרך כלל פינות ישיה עשויות עור או מיקרופייבר, כאן הם יהיו עשויות ראטן או האלופייבר. השכרת פינות ישיבה לאירועי קיץ בחוץ חשובה לא פחות משהיא חשובה לאירועי ם בתוך המבנה, על מנת שמי שמעוניין לנוח מהריקודים ומהתנועה יוכל לעשות זאת על פריטי ריהוט מדוגמים ונוחים עד מאד.

מחירים נוחים לכל פריט השכרה

אנו מספקים פריטי ריהוט להשכרה במחירים מאד נוחים ומאד נגישים לכל לקוח. אנו מאמינים כי כל יזם אירוע צריך לשמור לעצמו על הזכות לארגן את האירוע בקלות וללא מכשולים. על כן, אנו מספקים שירות בוטיק ועושים זאת במחירים הכי טובים שאפשר. אנו מספקים מערכות ישיבה, מאווררים, עמודי חבלול, במות, פתרונות הצללה, ועוד מגוון רחב של ציוד לאירועי חוץ. אירועי החוץ נדרשים להיערכות מרובה, בייחוד אם הם קורים בשיא הקיץ. החום והלחות הן בעיות שתמיד התמודדנו עמן בארץ, אבל הן לכשעצמן יכולות להרוס אירוע אם לא נערכים כמו שצריך. בדקו שברשימת הציוד שלכם יש את כל מה שצריך בשביל לספק צל ולאוורר את המקום.

שירות השכרת ציוד לאירועים בהתאמה אישית

אם יש לכם אירוע וחסר לכם ציוד, אתם לא באמת צריכים לקנות אותו. סביר להניח כי בשביל אירוע חד פעמי או השקה מסוימת לא תחזיקו בביתכם עמודי חבלול וגם לא כלים כבדים לאירועים. בדיוק בשביל זה אנחנו לשירותכם. לרשותנו מחסנים בהם תוכלו למצוא ציוד אירועים בהתאמה אישית להפקה שאתם מתכננים זה עתה.

ציוד ישיבה ומנוחה

אנו משכירים כסאות ושולחנות בודדים או מערכות ישיבה קומפלט. אנו משכירים כורסאות, ספות, ועוד מגוון רהיטים אקסקלוסיביים, נוחים ואיכותיים. השכרת ציוד לאירועים מאפשרת לכם שלא להחזיק סטוקים של כלי ישיבה שאינכם צריכים, אלא להשכירם מאתנו.

כלים לאירועים

אנו משכירים את כל האביזרים להקמת האירוע, החל מכלים קטנים ועד לגדולים ביותר, כגון השכרת עמודי חבלול לאירועים, השכרת במות וכד'. אנו משכירים גם כלי בקרה שונים כמו גדרות להשקות חד פעמיות בחוץ, מחסומים לאירועים ושערי כניסה להתקנה על אותן גדרות ואותם מחסומים.

מגוון רחב של ציוד ותכולה

השכרת כלים לאירועים אצלנו היוותה מאז ומעולם חוויה חסרת פשרות, משום שהלקוח אינו "מסתפק". הוא ימצא כאן ציוד מסוגים רבים מאד, גדרות בצבעים ובצורות שונים, במות מעוצבות בדרכים שונות, כלי ישיבה אטרקטיביים ומגוונים, כורסאות, ספות, ועוד. מגוון זה מאפשר לכם לבחור בקלות את מה שמתאים לכם לעיצוב האירוע הבא עליכם לטובה.

5 סיבות להעדיף השכרה על קנייה של ציוד חדש

  • רוב האירועים אינם נעשים על בסיס יומי או חודשי, ולכן ליזם אין סיבה להחזיק ציוד כבד.
  • הצורך בשמירה על הציוד: כוראות, ספות, חבלים ושמשיות מהווים ציוד יקר שחייב בתחזוקה שוטפת.
  • מחירים משתלמים: ציוד חדש עולה כסף ומרוקן מהר את הארנק. ציוד להשכרה מושכר במחיר הוגן.
  • מילוי ואקום: אין יזם שלא שוכח לדאוג לאיזשהו פריט או ציוד. כאן ניתן למצוא הכל באינסטנט.
  • עיצוב מהיר לאירוע: ביקור כאן יוכל להניב לכם רעיונות מקוריים לעיצוב תפאורת האירוע.

השכרת ציוד לאירועים מייתרת את הצורך שלכם לדאוג לציוד משלכם ולהיסחב אתו שלא לצורך. השכרת כלים לאירועים מחברה חיצונית מאפשרת לכם לדאוג במאת האחוזים לאירוע, ולנו לגבות אתכם בציוד נדרש.

השכרת פינות ישיבה לאירועים חיצוניים ומקורים

פינות ישיבה הן מקרים פרטיים של מערכות ישיבה, אלא שכאן מדובר על מערכת ישיבה הנמצאת בפינת החדר או השטח ויוצרת חוצץ בין האירוע לבין מה שבחוץ. פינת ישיבה תמיד לוקחת את היושב למקום האינטימי של התבודדות ממרכז האירוע ועל כן נדרשת לכל אירוע המכבד את עצמו במקרה שהאורחים יבקשו את השקט שלהם לעצמם במקום להיטמע בהמון.

בחירת פינות הישיבה הרלוונטיות לכם

השכרת פינות ישיבה לאירועים נעשית על פי עיצוב הרהיטים. ניתן לבחור פינת ישיבה מרובעת עם קודקודים, או פינת ישיבה עגולה, בה גם החלק הפינתי הוא חלק מעיגול. ניתן לבחור פינת ישיבה עם קו אלכסוני היוצר משולש עם פינת הקיר או לבחור בפינת ישיבה עם קודקוד המשלים אותה. השכרת פינות ישיבה לאירועים מתאפשרת כאן על בסיס בחירה מרובה, ולכן הצעד החכם ביותר שתצטרכו לעשות הוא לבחון כל דגם של פינות ישיבה ולאתר את המועדף עליכם ביותר בהתאם לעיצוב האירוע והווייתו.

השכרת ציוד לאירועים המשלים פינות ישיבה

ניתן למצוא כאן שפע של כסאות, שולחנות וספות/כורסאות בודדות המתמזגות כולן באופן חסר תקדים עם פינות הישיבה. לכן, לא חייבים לבחור פינת ישיבה גדולה גם אם יש הרבה מוזמנים. ניתן להשאיר אותה קטנה כמו שהיא ולהשלים עם ריהוט עודף שיגבה אותה בצדדים. כך, למשל, ניתן לבקש השכרת כסאות לאירועים ולבחור בכסאות שהכי דומים לכורסאות ולספות של פינת הישיבה לשמירה על צביון העיצוב.

השכרת ציוד לאירועים בחוץ

בשונה מהאירועים שמתקיימים בתוך מבנים, כאשר יש לכם אירוע בגינה או בגן אירועים, אתם צריכים להיצמד למחלקת ריהוט הגן שלנו. גם בה, תוכלו למצוא פריטים המתאימים להגדרה של פינות ישיבה ורכיבי ישיבה בוטיק בדומה למה שיש בתוך המבנה, אלא שכאן מדובר בחומרים עמידים יותר המתאימים להתמודדות עם אקלים חיצוני. השכרת ציוד לאירועים בחוץ, אם כן, מפגישה אתכם עם כסאות מתכת וטקסטילן, פינות ישיבה מקליפת עץ ראטן, וכד'. גם בתחום זה יש לנו הרבה מאד מה להציע על מנת שהאירוע שלכם יעוצב באופן בו תכננתם, ושתוכלו להגשים אותו כפי המצופה. השכרת פינות ישיבה לאירועים בחוץ מתאפשרת על בסיס מגוון דגמים שכדאי לכם להכיר.

 

השכרת מאוררים לאירועים המתקיימים בחוץ תחת כיפת השמים

אחד האייטמים החשובים לאירועים המתקיימים בחוץ הוא המאורר. מאוררים הם החברים הטובים ביותר שלכם באירוע המתקיים בחוץ, במיוחד אם מדובר בעונות החמות. המאוררים אינם ביתיים ואינם עשויים מחלקים שרמת השפעתם על החום בחוץ פחותה. הם עשויים ממתכת אלחלד הן ברשת והן בכנפיים, ומגיעים עם בורר מצבים רב שלבי המאפשר להביא את המאורר לעוצמות קור כבירות כמעט כמו של מזגן.

השכרת ציוד לאירועים בתחום האורור

השכרת מאוררים לאירועים מתאפשרת לא רק בעותק בודד, אלא בכמות גדולה. בדרך כלל עושים זאת על פי כמות השולחנות שמציבים באירוע, או על פי סדרה של מספר שולחנות. במקרה האחרון, מאורר אחד יכול לקרר כ- 2-3 שולחנות בו זמנית.

אורור שקט, ללא פגיעה במרקם השקט השורר בחוץ

האורור, גם כאשר הוא ממוקם גבוה בבורר המצבים, נעשה בשקט מופתי ובתנועה חלקה ועגולה. המאוררים שלנו מתוחזקים מעולה, מתוקנים בכל על ואנו דואגים שהם לא יישמעו ויסתובבו אך ברק בתנועה חלקה ובהנעה שקטה.

לאלו מטרות נערך אירוע חיצוני שמושכרים לו מאוררים

הופעות שמתקיימות בחוץ, חתונות, חינות, בר מצווה או בת מצווה בגן אירועים, וכד'. ניתן לקיים גם פיקניקים ואירועים פרטיים בשטחים פתוחים במתכונת זו. אירועי חוץ נערכים בעיקר בשישי בצהריים, זה הטרנד החדש של רבים מהאירועים שנערכים תחת אור השמש ובחסותו.

אנשים שהתעניינו במאוררים לאירועים התעניינו גם במוצרים הבאים

1. במות – השכרת במות להופעות חיות, נאומים בבר מצווה, בבת מצווה, בחתונה וכד'.

2. שמשיות – השכרת שמשיות במילוי חול או מים ליצירת קור וצל יש מאין.

3. אביזרי תיחום – גדרות, שערים ומחסומים לתיחום בשטח הפתוח באופן זמני לכבוד האירוע.

השכרת ציוד לאירועים בדרך כלל נעשית ב- BUNDLE קבוע יחסית, לפיו אם משכירים מאורר, משכירים גם ציוד קירור והגנה מסוג אחר הקשור לאירוע חוץ. אם משכירים שולחנות, משכירים גם כסאות תואמים, וכד'. על כן,אם תכננתם אירוע ובו יהיה ציוד כלשהו להשכרה, בדקו את עצמכם וודאו שמוצרים נוספים בהם שוכרים התעניינו אינם במקרה רלוונטיים גם לכם. השכרת מאוררים לאירועים והשכרת שמשיות הם ממש כמעט תאומים סיאמיים, וכמוהם גם השכרת במות והשכרת גדרות ומחסומים לתיחום גבולות האירוע.